pramoniniai šiltnamiai

Tinkamai įrengti pramoniniai šiltnamiai suteiks puikią galimybę užsiauginti įvairiausių gėrybių. Norite užsiimti prekyba agurkais, pomidorais, braškėmis ar kitais produktais? Tuomet efektyviai įsirenkite pramoninį šiltnamį. Ieškote geriausių tokio šiltnamio dalių? Tuomet užsukite pas mus! UAB “Umaras” pasiūlys pačios aukščiausios kokybės plėveles, kurios tiks kiekvienam šiltnamiui.

Pramoninių šiltnamių plėvelė

Neribotos paskirties pramoniniai šiltnamiai sulaikys šilumą bei bus apsaugoti nuo nepageidaujamo išorės poveikio tik tada, kai bus uždengti kokybiška ir tvirta plėvele. Būtent tokia ir yra Agrolux plėvelė.

Mūsų siūloma Agrolux plėvelė atitiks kiekvieno kliento poreikius, nes joje yra įvairių naudingų priedų, kurie tik padidina šio gaminio funkcionalumą. Pramoniniai šiltnamiai, ypač šiltuoju metų laiku, yra nuolat veikiami saulės spindulių. Tiesioginiai saulės spinduliai padeda augti įvairioms daržovėms, vaisiams ar uogoms, tačiau per didelis jų kiekis augalus gali per daug išdžiovinti. Ši plėvelė turi specialius UV stabilizatorius, kurie užtikrina, jog nuo saulės poveikio nieko blogo neatsitiks nei augalams, nei plėvelei.

Pramoniniai šiltnamiai net ir rudenį bei žiemą yra nuolat šildomi. Tam, kad ši šiluma pasiektų visus auginamus augalus, reikia, jog ji būtų pasiskirsčiusi vienodai. Būtent tai ir padeda padaryti kokybiška Agrolux plėvelė.

Kaip prižiūrėti pramoninį šiltnamį?

Pramoniniai šiltnamiai dažniausiai yra skirti ne vien savo reikmėms, bet ir daržovių, vaisių bei kitų augalų pardavimui. Tam, kad prekyba sektųsi sklandžiai, svarbu užtikrinti, kad augalai augtų sveikai bei sparčiai. Būtent tai ir gali padėti padaryti tinkama šiltnamio priežiūra, kuri apima:

Tinkamos dangos parinkimą. Norite nebrangios ir nesunkiai uždengiamos dangos? Tuomet rinkitės polietileninę Agrolux plėvelę. Vis dėlto, jeigu siekiate, kad danga išsilaikytų labai ilgai, apgalvokite stiklo pasirinkimą. Taip pat pramoniniai šiltnamiai gali būti dengiami polikarbonatine danga, kuri yra gana šiuolaikiška, tačiau ypač brangi.

Kokybiškas karkasines medžiagas.

Pramoniniai šiltnamiai su mediniais rėmais yra gana pigūs bei nesunkiai pastatomi, todėl puikiai tiks pradedantiems ūkininkams. Gyvenate vėjuotame regione? Tuomet apsvarstykite metalinius rėmus, kurie tarnaus ne vienerius metus. Mėgstate paprastumą? Jums puikiai tiks plastikiniai rėmai, kurie dažniausiai naudojami arkiniuose šiltnamiuose.

Pramoniniai šiltnamiai su skirtingais rėmais tiks skirtingoms situacijoms, todėl svarbu žinoti, ką ir kokiu tikslu ketinate auginti.

Taisyklingą šiltnamio konstrukciją.Jeigu planuojate tame pačiame šiltnamyje metų metus auginti gėrybes, pasirūpinkite tvirtais pamatais. Pramoniniai šiltnamiai su tvirtais pamatais išsilaikys daug ilgiau bei bus atsparūs išoriniams pažeidimams.

Pramoniniai šiltnamiai išsaugos savo ilgaamžiškumą tik tuomet, jeigu jiems bus parinktos pačios geriausios medžiagos. Būtent tokios ir yra mūsų siūlomos polietileno plėvelės bei kiti gaminiai. Aukščiausia kokybė, prieinamos kainos ir profesionalus aptarnavimas – viskas vienoje vietoje. Tegul Jūsų pramoniniai šiltnamiai išaugina pačius skaniausius maisto produktus.

Pramoniniai šiltnamiai kaina

Idėja auginti įvairius augalus žmogaus kontroliuojamose augaluose kilo jau senovės Romos laikais. Nuo šių laikų iki dabartinių moderniųjų amžių praėjo labai daug, o pramoniniai šiltnamiai ištobulėjo neatpažįstamai. Jie leidžia užsiauginti skaniausius, egzotiškiausius vaisius, daržoves, uogas ar nuostabiausio grožio gėles. Visa tai gali būti padaryta tik kruopščiai įrengtose vietose, iš kurių dažniausiai pasirenkama – pramoniniai šiltnamiai. Kaina, kurią pasižymi šie statiniai, atitinka visų poreikius, o svarbiausia – į ją įeina kokybiškiausios medžiagos, kurių galite įsigyti UAB „Umaras“.

Pramoninių šiltnamių dalys

Vieta, kurioje nuolat auga specialios priežiūros reikalaujantys augalai – pramoniniai šiltnamiai. Kaina, kurią išvysite ant šiltnamio dalių maloniai nustebins. Ypač tai galima pasakyti, apie UAB „Umaras“ parduodamą Agrolux bei įprastinę stabilizuotą polietileninę plėvelę.

Pramoniniai šiltnamiai, kurie yra uždengti jiems specialiai pritaikyta danga, praleis daugiau saulės šviesos ir bus atsparūs UV spinduliams, nereikalingai drėgmei. Todėl tinkamos šiltnamio plėvelės pasirinkimas – vienas iš pačių svarbiausių etapų, kuriais įrengiami pramoniniai šiltnamiai.

Šiltnamio priežiūra

Pramoniniai šiltnamiai kaina – ne tik išorinės dalys, bet ir vidinės konstrukcijos, reikalingos priežiūros sistemos. Į kokias šiltnamio sistemas verta atkreipti daugiausiai dėmesio?

Ventiliaciją. Pramoniniai šiltnamiai turi būti nuolat, o svarbiausiai efektyviai vėdinami. Ypač, jeigu ši konstrukcija yra labai šilto klimato juostoje. Kaina, kurią sumokate už šiltnamio įrengimą, atspindi ir ventiliacijos sistemos kokybę. Kruopščiai vėdinami pramoniniai šiltnamiai užtikrins, kad visi augalai augtų bei žydėtų sparčiai ir lengvai.

Šildymą. Pramoniniai šiltnamiai, kurie yra įrengti šaltesnio klimato juostose, reikalauja ypatingos priežiūros. Bene didžiausias dėmesys turi būti skiriamas tokių šiltnamių šildymo sistemos įrengimui. Nemaža dalis šilumos gali pasišalinti per blogai uždengtą dangą. Todėl rinkitės tik pačią kokybiškiausią, stabilizuotą polietileno plėvelę, kurią jums gali pasiūlyti UAB „Umaras“. Pramoniniai šiltnamiai – kaina, kuri maloniai nuteiks ir leis šia plėvele naudotis ar jos įsigyti ne vieną sezoną iš eilės.

 

Norite, kad Jūsų pramoniniai šiltnamiai padėtų užauginti patį didžiausią ir skaniausią derlių? Pasirūpinkite pačiomis kokybiškiausiomis šiltnamio dalimis. Pramoniniai šiltnamiai kaina – protinga investicija į Jūsų verslo plėtros ateitį.     

 

 

 

Stabilizuota polietileno plėvelė | Šiltnamiai kainos | Termo plėvelė | Šienainio rulonai | Skaidri plėvelė | Pramoniniai šiltnamiai | Plėvelė šienainiui | Plėvelė stogui | Plastiko gaminiai | PE plėvelė | Pakuotės maistui | Pakuočių gamyba | Maišelių gamyba | Maišeliai | Laminavimo plėvelė | Pakavimas ir pakavimo medžiagos | Stretch plėvelė